Neden

Ana Sayfa »  Deniz Yeker »  Neden

Şu anda faaliyet gösterdiğim Aura-Soma ile 2002 yılında geçirdiğim hastalık sonrası tanıştım ve sağlığıma kavuşmamda çok faydasını gördüm. Aura-Soma’ nın http://asiact.org/ kapsamı ışığa gidip gelme olayımda aldığım bilgilerle de örtüşüyordu. Faydasını gördüğüm bu olayı arayış içersinde olan insanlarla paylaşmak, farkındalık yaratmak ve onlara da fayda sağlaması için yaptığım renklerle çalışma bünyesinde ağırlıklı olarak kullanıyorum. İnsanların renkler aracılığı ile bilinçaltı – bilinç ve bilinç dışı http://tr.wikipedia.org/wiki/Bilinc-disi arasında iletişim kurarak kendilerini keşfetmelerini sağlıyorum. Sonrasında da transformasyon metodu http://tr.wikipedia.org/wiki/Transformasyon ile negatif düşünce modellerini pozitife dönüştürmelerini ve böylece yaşam kalitelerini arttırmalarını sağlıyorum.

Bu güne kadar Kryon Schule’de  http://www.kryonschule.de/ Işık elçi ve bio enerji terapist eğitimi, İsviçre’de Health Care Center – Christine Kruse’de Transformasyon Eğitimi, Trudy Arni’de Autogenes Training ve Tibet Enerji Masajı http://www.entspannungstraining.ch/ , Angela Niels Ostrowski’de http://www.angelaniels.ch/ Ruh Resmi Semineri ve İsviçre’de Alice Dösegger’den Aura-SomaUluslararsı nezdinde Eğitimleri aldım. Tüm bu eğitimler sonucu Aura-Soma konusunda uzmanlaşmaya karar verdim, çünkü renkler evrensel bir dil, bilinçaltı, bilinç ve üst bilinç arasında iletişim sağlayabiliyor. Ayrıca renkler beni her zaman çok çekmiştir.

Aura-Soma ile kişinin kendini tanımasına ve  sorunlarını farkına varmalarına yardımcı oluyorum ve böylelikle kişi bu güne kadar başına gelen olumsuz olayların sebebini anlayabiliyor ve kurban rolünden çıkıyor. Daha mutlu ve güzel bir yaşamı oluyor.

facebooktwittergoogle_pluslinkedin

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>